Jandarma Genel Komutanlığı tarafından az önce yeni bir duyuru yayımladı. 04 Aralık 2019 tarihi saat 15:00 dan sonra gelmiş olan duyurulara göre Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş ataması yapacak. Söz konusu duyurulara göre Aralık ayı Yeni Foça ve Kırkağaç ilçelerine ek atama yapılacak.JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI TARAFINDAN YAYINLANAN DUYURULAR:

Jandarma Genel Komutanlığı yaptığı duyurularda, Yeni Foça ve Kırkağaç Jandarma Komando eğitimi için sorgulama ekranı açtı, buna göre ek atama sorgulaması için Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin sistemine giriş yapmanız gerekiyor.
Komando branşlı Jandarma Uzman erbaş atama sonuçlarına ulaşmak için Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temin adresi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sorgular için e-Devlet Şifresi ile sisteme giriş yaparak sonuçlara ulaşabilirsiniz.


JANDARMA 4. GRUP ÇAĞRISI NE ZAMAN YAPILACAK ?

Uzun süredir yaptığımız canlı yayınlara gelen sorular ve sosyal medya hesaplarımıza iletilen sorular arasında en çok sorulan soru jandarma 4. grup çağrı duyurusu ne zaman yayınlanacak sorusu yer almaktadır. Bu konuda sadece tahminen konuşabiliriz maalesef ki kesin olarak şu gün çağrı duyurusu yapılacak deme şansımız yok veya şu gün çağrı duyurusu yapılacak demek yanlış olur çünkü böyle bir bilgiyi Jandarma Genel Komutanlığı vermez ve önceden söylemez duyuru sadece resmi sitede yayınlanır ve bizler de bunu sizinle paylaşabiliriz. Biliyorsunuz ki Jandarma Genel Komutanlığı 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş alımlarına başvuru yapan ve şartları uyan tüm adayları sınavlara çağıracağını duyurmuştu, hal böyle olunca 2019 yılı Aralık ayında çağrı olmasa dahi 2020 ocak veya şubat ayında mutlaka bir çağrı duyurusu yayınlayacaktır diye düşünüyoruz.Önemli Not : Alımları, Alım Duyurularını ve Mülakatlarla ilgili güncel bilgileri takip etmek için bizleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz ayrıca bildirim almak istiyorsanız yine aşağıdaki linklerden Android Uygulamamızı indirerek alım zamanında ve duyurularda anında bildirim alabilirsiniz.