Değerli arkadaşlar Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2019 yılı birinci dönem uzman erbaş adaylarından ikinci grup için durum bilgilendirme duyurusu yayınlandı, buna göre durum bilginizi kontrol etmenizde fayda var.Durum bilgilendirme duyurusundan sorgulama yapabilmek için öncelikle Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi web sayfasına giriş yapmanız ve bilgilendirme duyurusuyla ilgili "Sorgula" butonuna tıkladıktan sonra e Devlet şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir.

Jandarma 4. Grup Ne Zaman Çağrılacak ?

Jandarma 4. grup hakkında sürekli sorular geliyor fakat Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bugüne kadar 4. grup ile alakalı aksi bir açıklama gelmedi yani ilerleyen günlerde 4. grup çağrısı yapılacaktır. Gruplarda ve farklı sayfalarda 4. grup iptal oldu gibi asparagas haberlere itimat etmemeniz gerekmektedir.

Durum Bilgisi Sorgulama Ekranı

Öncelikle durum bilgisi sorgulamak için buraya tıklayın !

Daha sonra karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecek sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayınız, daha sonra tc kimlik numaranız ve E Devlet şifreniz ile giriş yapınız sorgulama ekranındaki bilgileri okuyunuz !

Önemli Not : Alımları, Alım Duyurularını ve Mülakatlarla ilgili güncel bilgileri takip etmek için bizleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz ayrıca bildirim almak istiyorsanız yine aşağıdaki linklerden Android Uygulamamızı indirerek alım zamanında ve duyurularda anında bildirim alabilirsiniz.