Değerli arkadaşlar biliyorsunuz ki 2019 yılında birinci dönem uzman erbaş adayları gruplar halinde çağrılacaktı ve şu ana kadar 3 grup sınavlara çağrıldı, daha sonrasında ise adaylar dördüncü grubu merakla beklemeye başladı. Nihayet bugün itibariyle birinci grup ve ikinci grup için güvenlik soruşturması, sağlık bilgileri ile alakalı bir güncelleme yayınlandı inanıyoruz ki yakında 4. grupta çağrılacaktır çağrı duyurularını takip etmek ve alım ilanlarından bildirim almak için lütfen aşağıdaki android uygulamamızı indiriniz.Durum Güncellemesi Sorgulaması Nedir ?

Peki nedir bu durum güncellemesi ; Güvenlik soruşturması, evrak eksikliği veya sağlık raporlarının ulaşıp ulaşmadığına dair yayınlanan güncellemedir.

Sorgulama yapmak için öncelikle buraya tıklayınız !

Daha sonra aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir, gelen ekrandan birinci grupsanız birinci grup sorgula butonuna, ikinci grupsanız da ikinci grup sorgula butonuna tıkladıktan sonra tc kimlik numaranız ve e devlet şifrenizle giriş yapabilir ve durum güncellemenizi sorgulayabilirsiniz.


Dördüncü grupla alakalı sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz, ayrıca diğer sorularınızı da lütfen yorum bölümünden sorunuz en kısa sürede cevaplayacağız.

2020 Alımlarını merak edenler içinde bir haber hazırladık lütfen buraya tıklayın ve haberi sonuna kadar okuyun !


Önemli Not : Alımları, Alım Duyurularını ve Mülakatlarla ilgili güncel bilgileri takip etmek için bizleri instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz ayrıca bildirim almak istiyorsanız yine aşağıdaki linklerden Android Uygulamamızı indirerek alım zamanında ve duyurularda anında bildirim alabilirsiniz.