Web Sitemizin Kuruluş Amacı Nedir ?     Bu web sitesini kurarken Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan uzman erbaş alımlarını detaylıca inceleyip değerli Türk Silahlı Kuvvetleri uzman erbaş adaylarına en doğru bilgiyi sunabilmek düşüncesiyle kurduk.

     Kafa karıştırıcı ilanlar, çağrı duyuruları ve diğer bilgileri kafanızdan atın, zira bu web sitesinde Milli Savunma Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığına bağlı Jandarma, Sahil Güvenlik uzman erbaş alımlarının tamamını ve çağrı duyurularını sitemizde bulabileceksiniz. Gözlemlediğimiz kadarıyla yüz binlerce uzman erbaş adayı bu ilanlar sayesinde başvuru yapıyor, yanıltıcı bilgiler veren web sitelerinin hataları yüzünden ya yanlış başvuru yapılıyor ya da olmayan ilanlarla değerli uzman erbaş adayları kandırılıyor.

     2019 yılında yapılacak olan uzman erbaş alımları, uzman erbaş çağrı duyuruları, eğitim yerleri duyuruları ve birçok bilgiye sitemizden kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Gelecek yıl yani 2020 yılında yapılacak olan uzman erbaş alımlarını da siz değerli uzman çavuş adaylarıyla bilahare paylaşacağız.

     Web sitemizin adından da anlaşılacağı üzere tüm uzman erbaş alımlarına, alım şartlarına ulaşabileceksiniz ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki örneğin hava kuvvetleri alımlarında aranan şartlar ya da kara kuvvetleri alımlarında aranan genel şartları sizlerle paylaşacak ve sürekli güncelleyeceğiz.

     Bizleri takip ettiğiniz için şimdiden değerli tüm uzman erbaş adaylarına teşekkür eder, göreve başlayacak olan uzman çavuş arkadaşlarımıza da bundan sonraki görev hayatında başarılar dileriz.